Live.rouhani96.ir | پخش زنده

رئیس ستاد انتخاباتی حسن روحانی در هرمزگان:

حفظ انسجام هرمزگان تدبیر دولت روحانی بود

رئیس ستاد دکتر روحانی در هرمزگان گفت: ما فراموش نمی کنیم که چگونه به خواست اهالی این استان در عدم جدایی و الحاق برخی از مناطق استان در غرب هرمزگان بی توجهی شد و اگر نبود تدبیر دولت روحانی، انسجام هرمزگان از بین می رفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ستاد روحانی، ابراهیم امینی پوری شب گذشته در گردهمایی بزرگ حامیان دکتر روحانی در شهرک پرواز بندرعباس که با استقبال پرشور اقشار مختلف مردم بندرعباس همراه بود، اظهار کرد: مردم شریف و نجیب بندرعباس، مردان و زنان دریادل، جوانان آتیه ساز حضور صمیمانه و گرم همه شما عزیزان را ارج می نهم و از اینکه با اعتقاد راسخ به خلق حماسه ای دیگر در 29 اردیبهشت و حمایت  قاطع از دکتر حسن روحانی امشب در این محل گرد آمده اید نهایت سپاس خود را تقدیم  می کنم.

وی افزود: امروز اگر مردم ایران اسلامی با درک درست از حضور چهار ساله دکتر روحانی بر مصدر دولت تدبیر و امید خواهان استمرار این مسیر با انتخاب مجدد ایشان هستند بیش از هر چیز به خاطر رفتار ، گفتار و کردار صادقانه و خارج از عوام فریبی این شخصیت صبور و بلند اندیش است.

امینی پوری تصریح کرد: ما فراموش نکرده ایم که قبل از دولت روحانی هشت سال با شعار مهر ورزی و عدالت کشور را به تشتت، اختلاف و تفرقه کشاندند، ما فراموش نکرده ایم که با شعار مبارزه با فساد آمدند و بزرگترین مفاسد در دولتشان رخ داد، ما فراموش نکرده ایم که از فضای آزاد و گفتگو حرف زدند ولی بر سر قدرت که رسیدند تحمل کمترین انتقادی را نداشتند و درخواست های مدنی مردم را با تهدید و تحکم جواب دادند.

رئیس ستاد دکتر روحانی در هرمزگان اضافه کرد: ما فراموش نکرده ایم که تورم افسار گسیخته امان مردم را بریده بود و آقایان بی توجه به مشکلات مردم هر روز در پی ایجاد بحرانی جدید در کشور بودند، ما فراموش نکرده ایم که با رفتارهای ماجرا جویانه و غیر اصولی زمینه ساز اجماع جهانی و ایجاد تحریم های ظالمانه شدند به گونه ای که بیماران دردمند این کشور از کمبودهای دارویی جان دادند و سرطانیها در به در در پی تأمین نیازهای درمانی خود به هر دری می زدند.

وی افزود: ما در همین بندرعباس فراموش نمی کنیم که چگونه تصمیمات عجولانه و غیر کارشناسی چه خسارات سنگینی به توسعه استان وارد کرد و هرمزگانی ها در مناطق آزاد دردمندانه شاهد مفاسد مالی بودند. ما فراموش نمی کنیم که چگونه به خواست اهالی این استان در عدم جدایی و الحاق برخی از مناطق استان در غرب هرمزگان بی توجهی شد و اگر نبود تدبیر دولت روحانی، انسجام هرمزگان از بین می رفت.

وی با بیان اینکه ما فراموشکار نیستیم و یقیناً می دانیم با ظهور دولت تدبیر و امید که حاصل حضور هوشمندانه همه شما عزیزان در انتخابات سال 1392 بود ، بیان کرد: روحانی گر چه وارث هزاران مشکل و معضل بود اما با تدبیر و صبوری در مسیر توسعه و تأمین خواست مردم حرکت کرد و این در شرایطی بود که با کمترین منابع مالی در منگنه تحریم ها مردانه ایستاد و با همت سربازان حوزه دیپلماسی ” برجام ” را رقم زد ، برجام در واقع ترسیم ایرانی دوباره در عرصه بین الملل بود که علاوه بر رفع رفتارهای خصمانه ، روحیه امید و کار را بالا برد و یقین بدانید که بخش زیادی از ثبات و آرامش اقتصادی و سیاسی کشور مدیون همین عملکرد بود.

امینی پوری تاکید کرد: مانند شما شک ندارم مشکلاتی در عرصه اقتصادی و اجتماعی وجود دارد ، اما یقین دارم دکتر روحانی با توانمندی و صداقت در مسیر رفع اصولی مشکلات حرکت کرده و  ان شاا… در 4 سال آینده تا افق 1400 با همراهی شما مردم شریف بر بسیاری از این مشکلات فائق خواهد آمد. برای همه ما باید مهم این باشد که از نیمه راه بر نگردیم ، فریب دروغ های شاخداری که در خصوص یارانه و کارانه برای رسیدن به قدرت می زنند را نخوریم  چرا که همتاهای این افراد به مراتب دروغ های بزرگتری گفتند و آنگاه که نوبت به عمل رسید چیزی جز بدبختی افزونتر نصیب این مردم نکردند.

وی با بیان اینکه مردم شریف، هوشیار باشید کسانی که سالها در مصادر مهم مسئولیت داشتند امروز در حالی از ریشه کنی فساد و فقر دم می زنند که خود در پدید آوردن آن سهیم بودند، گفت: مگر همین افراد نبودند که دولت منحرفین را در حد تقدس بالا بردن و حالا که حاصل کارشان به مشکلات اقتصادی و اجتماعی رسیده ، ناجوانمردانه به روحانی صبور تهمت می زنند، حمله می کنند ، تخریب می کنند تا شاید با فرار به جلو مردم را از مطالبه گری در خصوص عملکردشان باز دارند.

رئیس ستاد دکتر روحانی در هرمزگان خاطر نشان کرد: اهالی شریف بندرعباس بیایید پیمان ببندیم تا هر کدام ستاد فعالی برای دکتر روحانی باشیم و با همتی مضاعف دوباره با ایران و دوباره با روحانی تا آبادانی ایران ، مردانه کنار هم باشیم.

گفتنی است؛ در این مراسم هنرمندان به اجرای برنامه های متنوع پرداختند که مورد استقبال شهروندان بندرعباسی قرار گرفت و همه با فریاد شعار “روحانی دوست داریم” از دکتر روحانی حمایت کردند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

یک پرسش و چند پاسخ

آیا افزایش ١٠٠ درصدی درآمدهای مالیاتی امکانپذیر است؟

علی فاضلی، رئیس اتاق اصناف: واحدها در پرداخت مالیات فعلی مشکلاتی دارند، حالا چگونه برخی‌ها از رشد مالیات به صورت غیرمنطقی حرف می‌زنند.
علی طیب‌نیا، وزیر اقتصاد: اگر مالیات زیاد شود، واحدهای تولیدی کشور را ورشکسته کرده و منجر به توسعه بیکاری در کشور می‌شود.
ابوالفضل روغنی‌گلپایگانی، رئیس کمیسیون صنایع اتاق بازرگانی: بنگاه‌های اقتصادی با رکود دست و پنجه نرم می‌کنند و حتی توانایی پرداخت‌ ۵‌درصد مالیات بیشتر را ندارند.
تقوی‌نژاد رییس سازمان امور مالیاتی: معافیت آستان قدس شامل مالیات‌های تکلیفی و مالیات بر ارزش افزوده نمی‌شود چرا که بایستی فعالیت‌های اقتصادی شفاف و رقابت‌پذیرتر باشد.

آخرین اخبار