Live.rouhani96.ir | پخش زنده

اعلام حمایت رسمی جامعه کشاورزی، صیادی وجهادی هرمزگان از حسن روحانی

منتخبین جامعه کشاورزی ، صیادی وجهادگری هرمزگان امروز در بندرعباس گردهم آمده اند تا بگویند با وجود همه سختی های به جامانده از گذشته روز ۲۹ اردیبهشت روحانی را انتخاب خواهند کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ستاد روحانی، جمع کثیری از منتخبین جامعه کشاورزی ، صیادی وجهادگری هرمزگان در بندرعباس گردهم آمدن و نمایندگان تشکل های آنان در قالب سخنرانی و قرایت بیانیه رسما حمایت جامعه زیر مجموعه خود را از حسن روحانی به عنوان بهترین کاندیدا اعلام کردند.

مردم فهیم هرمزگان فریب وعده های پوشالی را نخواهند خورد

رییس ستاد انتخاباتی حسن روحانی در استان هرمزگان در این گردهمایی مردمی با بیان اینکه راه و مسیر روشن است خاطرنشان کرد: دو تفکری با هم به رقابت می پردازند که با هم فاصله دارند و این فاصله بین راه و بیراهه است و باید راهی انتخاب کنیم که روشن، شفاف و مشخص است.

ابراهیم امینی پوری اضافه کرد: آیا باید به گذشته ایی برگردیم که خاطره آن نیز تلخ است یا اینکه دولت اعتدالی که مسیر آن در ابعاد داخلی و خارجی موثر باشد.

رییس ستاد انتخاباتی حسن روحانی در هرمزگان خطاب به جامعه کشاورزان، صیادان و جهادگران گفت: شما امین و معتمد جامعه هستید و قطعا حمایت شما درابقای دولت فعلی و ادامه مسیر و تفکر عقلانیت کارساز خواهد بود.

وی خاطر نشان کرد: تفکر و جریان تندروی طمع به رای جامعه روستای و با استفاده از ابزارهای غیر اخلاقی و عوام فریبانه بسته اند و تلاش دارند با استفاده از روشهای غیر متعارف نسبت به کسب رای روستاییان اقدام کنند.

امینی پوری جامعه روستاییان را فریخته و با هوش سیاسی بالا دانست و عنوان کرد: مردم فهیم هرمزگان فریب این وعده های پوشالی را نخواهند خورد و در روز 30 اردیبهشت با تدبیر خود حلاوت چشن پیروزی را خواهند چشید.

اهانت به روحانی،توهین به 63 درصد از مردم است.

دبیر اجرایی خانه کشاورز در استان هرمزگان با بیان اینکه به صورت 100درصدی از انتخاب دکتر روحانی پشتیبانی میکنیم گفت: دکتر حسن روحانی را فردی اصلح می بینیم که عالمانه و اخلاق مدار پاسخگو در مقابل اتهامات است و منش وی را تحصین می کنیم.

ابوطالب جوادی با اشاره به مناظرات، ادبیات و ناملایماتی که نسبت به وی شد بیان داشت،ایشان بر اساس آرای جامع 60درصدی در خرداد 92 انتخاب شدند بنابراین هرگونه توهین رقبا به ایشان را توهین به 60 درصد جامعه می دانیم.

وی افزود: دنیا در مقابل آرا و مشارکت مردم در سال 92 سر فرو آورد و این مسیر اعتدال ادامه خواهد داشت.
جوادی با بیان اینکه همواره دولتمردان تدبیر و امید و دکتر روحانی پاسخگو بودند تاکید کرد به کسی که نهایت صبر و استقامت در مقابل اهانت ها را دارد رای می دهیم و از کسی طرفداری می کنیم که راه ما را  در نهایت سلامت با دنیای اقتصاد و سیاست ادامه می دهد.

جوادی ادامه داد از کسی حمایت میکنیم که کلید قفل مملکت را در عرصه های جهانی بازکرده و ÷س از برجام از شرق و غرب شاهد حضور سرمایه گذاران برای امضای تفاهم نامه متعدد هستیم.

دبیر اجرایی خانه کشاورز با بیان اینکه مملکت در شرایط کنونی نیاز به آرامش و برنامه ریزی سالم دارد تصریح کرد در حال حاضر نامزدی بهتر از وی در بین کاندیدها وجود ندارد و روحانی در صدر انتخاب ریاست جمهوری این دوره قرار خواهد داشت.

ما جهاد گران امروز جمع شده ایم تا بگوئیم به شرایط گذشته بر نخواهیم گشت

محمد عسکری زاده در همایش جهادگران،کشاورزان و صیادان حامی دکتر روحانی در استان هرمزگان گفت: ما جهاد گران امروز جمع شده ایم تا بگوئیم به شرایط گذشته بر نخواهیم گشت و در جهت اعتدال و عقلانیت مسیر و چریان فکری فعلی را ادامه خواهیم داد.

وی در ادامه با بیان اینکه در بین شش کاندید فعلی کاندیدایی توانمند تر و اصلح تر از دکتر روحانی نمی بینیم گفت: برای حفظ امنیت کشور نیاز به تجربه جدید نداریم و  روند اعتدال باید ادامه یابد.
دکتر روحانی به عنوان نماد اقتدار ملی ایران اسلامی  در جوامع بین المللی شناخته می شود
قاسمی زنیانی کارشناس امور اقتصادی حوزه کشاورزی درهمایش جهادگران،کشاورزان و صیادان حامی دکتر روحانی در استان هرمزگان  با بیان اینکه بیشترین امید برای استمرار حرکتی که در سال 92 آغاز شد در بین مردم شاهد هستیم تصریح کرد: دکتر روحانی به عنوان نماد اقتدار ملی ایران اسلامی  در جوامع بین المللی شناخته می شود که برای مردم سهمی مهم و حساس در انتخابات را به وجود می آورد.

کارشناس امور اقتصادی حوزه کشاورزی شرکت در انتخابت را برای تداوم مسیر آزادی،توسعه ،پیشرفت و اعتدال امری ضروری  و مهم خواند و اقزود: ناقدان امروز دولت همان کسانی هستند که در دولت قبل سکاندارن بودند .

وی در ادامه تصریح کرد: دردولت دهم نرخ تورم با ده و سه دهم درصد تحویل گرفته شد و با تورمی بالغ بر 30 درصد تحویل دولت تدبیر و امید شد که خوشبختانه امروز شاهد این هستیم تورم به کمتر از 10 درصد کاهش پیدا کرده است که با ادامه این راه شاهد خبرهای خوبی دراین رابطه خواهیم بود.

قاسمی زنیانی  تصریح کرد نرخ بیکاری در دوره احمدی نژاد با یازده و نیم درصد از دولت خاتمی تحویل گرفته شد و با بانرخی نزدیک به 13 درصد تحویل دولت تدبیر و امید شد.

این کارشناس باتجربه حوزه کشاورزی  تصریح کرد: عملکرد دولت تدبیر و امید با بدبیاری هایی که در ابتدای امر داشت همانند کاهش قیمت نفت از 85 دلار به 35 دلار در بازا جهانی بسیار رضایت بخش بوده است.

وی با اشاره به صف های بلند مرغ و کالاهای اساسی و دارو در دولت قبل،آرامش و ثبات در قیمت ها،آشتی باعرصه های جهانی ،توسعه همه جانبه کشاورزی و شیلات،خودکفایی در گندم و بنزین،تکمیل سیلی از پروژه های نیمه تمام دولت قبل و …را از دست آوردهای مهم دولت خواند و گفت:بخش 410هزار پرونده نسهیلات بانکی دارای جرایم در بخش کشاورزی و افزای شاعتبارات تهسیلات بخش کشاورزی از 17 هزار میلیارد به 42 هزار میلیارد از دست آورهای مهم دولت 100درصدی تدبیر و امید برای کشاورزان و ملت شریف ایران بوده است.

حمایت صد در صدي جامعه صیادی هرمزگان و کشور از دکتر روحانی

جامعه صیادی استان هرمزگان و کشور با حضور در همايش جهادگران،كشاورزان و صيادان طی بیانیه ای حمایت خود را از حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی اعلام کردند.

اين بيانيه در همايش مذكور توسط اسحق تندرو،رئيس هيئت مديره اتحاديه تعاوني هاي صيادي كل كشور،مدير عامل اتحاديه تعاوني هاي صيادي هرمزگان و دبير اتاق تعاون هرمزگان قرائت شد.

در متن این بیانیه آنده است:

بسمه تعالی

با سلام و تحیات:

راه روشن است وخورشیدماه ستارگان میدرخشند

“وصیت هاشمی حمایت ازروحانی”

لذاجامعه صیادی کشورواستان باشعار”دوباره میسازمت ایران” دوباره با  فرزند توانمند ملت جناب آقای دکتر حسن روحانی که اهل خیر و خدمت و اندیشه و تدبیر در صحنه است بیعت کرده وهمراه با برادران تعاونگربه دکترروحانی درروز29اردیبهشت رای میدهدیم.

ما با الهام از اندیشه های حکیمانی بزرگ امام خمینی (ره) و علمایی مانند رهبر معظم انقلاب امام خامنه ای و همچنین  بزرگانی همچون میرزای نائینی و صاحب جواهر و با درس گیری از عالمانی همچون آیت الله جوادی آملی و مرحوم  آیت الله هاشمی رفسنجانی، جناب حجت الاسلام و المسلمین آقای دکتر حسن روحانی را به عنوان فرد اصلح برای ریاست جمهوری اسلامی ایران اعلام می کنیم.

از ایشان دیده ایم که مواضع استوار خود را که در مسیر خیر و نیاز و مطالبه مردم شریف است به خوبی اعلام کرده است، علاقمندان به کشور و سرنوشت آن و خواستاران تحول مثبت در عرصه حیات سیاسی، فرهنگی، اقتصادی و بین المللی می توانند به انتخابی دست بزنند که به یاری خداوند جامعه را به سوی آینده بهتر رهنمون شود.

خدای را سپاس که به ما نعمت ایمان و معرفت و معنویت عطا فرمود و ما را از قید جهل و خرافات و جاهلیت رهانید. امروز ملّت بزرگ ایران در آستانه تحولی عظیم و سرنوشت ساز قرار گرفته اند. بی شک انتخاب رئیس جمهور، گامی بس بزرگ در راستای استقلال و آزادی و جمهوری اسلامی است.

 

از شما عزیزان می خواهیم شما هم همگام وهمسو باما صیادان و تعاونگران برای ابادی ایران اسلامی ، کشور عزیزمان به ایشان رای دهید.

جامعه صیادی استان هرمزگان و کشور.

گفتني است نمايندگاني از سراسر جامعه صیادی هرمزگان اين بيانيه را امضا كردند.

قابل ذکر است: اسحق تندرو، رئيس هيئت مديره اتحاديه تعاوني هاي صيادي كل كشور، مدير عامل اتحاديه تعاوني هاي صيادي هرمزگان و دبير اتاق تعاون هرمزگان و از اصولگرایان معتدل،ابوطالب جوادی دبیر اجرایی خانه کشاورز هرمزگان اصلاح طلب و ازهواداران آیت الله فقید هاشمی رفسنجانی ومحمدعسکری زاده نماینده جهادگران سخنرانی رسمی در خصوص حمایت از دکتر حسن روحانی داشتند.

در این گردهمایی که در باشگاه فرهنگیان بندرعباس برگزار شد چهره هاي شاخصی از جمله آقايان بديعي،آشوري،مرادی،صالحي، نژاد باسعيدو، بقاپور، گرگيج،مختاري وسنتي  حضور داشتند ومهندس کیامرز قاسمی زانیانی از کارشناسان اقتصادی و کشاورزی میهمان ویژه این همایش بود.

یک پرسش و چند پاسخ

آیا افزایش ١٠٠ درصدی درآمدهای مالیاتی امکانپذیر است؟

علی فاضلی، رئیس اتاق اصناف: واحدها در پرداخت مالیات فعلی مشکلاتی دارند، حالا چگونه برخی‌ها از رشد مالیات به صورت غیرمنطقی حرف می‌زنند.
علی طیب‌نیا، وزیر اقتصاد: اگر مالیات زیاد شود، واحدهای تولیدی کشور را ورشکسته کرده و منجر به توسعه بیکاری در کشور می‌شود.
ابوالفضل روغنی‌گلپایگانی، رئیس کمیسیون صنایع اتاق بازرگانی: بنگاه‌های اقتصادی با رکود دست و پنجه نرم می‌کنند و حتی توانایی پرداخت‌ ۵‌درصد مالیات بیشتر را ندارند.
تقوی‌نژاد رییس سازمان امور مالیاتی: معافیت آستان قدس شامل مالیات‌های تکلیفی و مالیات بر ارزش افزوده نمی‌شود چرا که بایستی فعالیت‌های اقتصادی شفاف و رقابت‌پذیرتر باشد.

آخرین اخبار