Live.rouhani96.ir | پخش زنده

تقدیر رئیس ستاد انتخاباتی روحانی از حضور پرشور مردم لرستان

رئیس ستاد انتخاباتی دکتر روحانی طی نامه ای از حضور و حمایت مردم لرستان قدردانی کرد.

متن پیام شریعتمداری به شرح زیر است:

 

غیورمردمان خطه قیام و شهادت و زنان دلیر لرستان امروز در استقبال از فرزند برومند ملت ایران حضرت حجت الاسلام والمسلمین جناب آقای دکتر روحانی حماسه ای بزرگ آفریدند که بدون تردید برگ زرینی در تاریخ لرستان عزیز و نیز در کارنامه دولت خدمتگزار ملت ایران و کاندیدای محبوب ماست.

امروز زن و مرد و پیر و جوان و خرد و کلان از دقایق اولیه صبح در انتظار دیدار خدمتگزار صدیق خود رئیس جمهور محبوب ملت ایران، جناب آقای دکتر روحانی بودند که او اینک نه در ردای ریاست جمهوری، که در کسوت کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات به حضور آنها می شتافت.

او را چون نگینی در بر گرفتند و عشق و محبت خود را نثار نماد اعتدال، امید و نشاط، خرد و عقلانیت و تدبیر و کارآمدی کردند.

اینجانب به عنوان رئیس ستاد انتخاباتی جناب آقای دکتر روحانی این حضور حماسی را قدر شناخته و به همه غیورمردان و غیورزنان لر در سراسر کشور و همه استان های لرنشین و زاگرس نشینان که در بخش وسیعی از کشور پهناور ایران حضور دارند، تبریک گفته و دست تک تک مردم شریف لرستان را می بوسم. همچنین وظیفه دارم به همه خدمتگزاران صدیق که موجبات برپایی این اجتماع عظیم را فراهم آوردند، خصوصا مقامات مسئول قوای سه گانه که در ایجاد نظم و امنیت تلاش کردند و ارکان و اجزای ستادهای انتخاباتی اصلی و مردمی و همه اصلاح طلبان، اصولگرایان معتدل حامی دکتر روحانی و همه اقشار ملت شریف سپاسگزاری نمایم.

 

محمد شریعتمداری

رئیس ستاد

یک پرسش و چند پاسخ

آیا افزایش ١٠٠ درصدی درآمدهای مالیاتی امکانپذیر است؟

علی فاضلی، رئیس اتاق اصناف: واحدها در پرداخت مالیات فعلی مشکلاتی دارند، حالا چگونه برخی‌ها از رشد مالیات به صورت غیرمنطقی حرف می‌زنند.
علی طیب‌نیا، وزیر اقتصاد: اگر مالیات زیاد شود، واحدهای تولیدی کشور را ورشکسته کرده و منجر به توسعه بیکاری در کشور می‌شود.
ابوالفضل روغنی‌گلپایگانی، رئیس کمیسیون صنایع اتاق بازرگانی: بنگاه‌های اقتصادی با رکود دست و پنجه نرم می‌کنند و حتی توانایی پرداخت‌ ۵‌درصد مالیات بیشتر را ندارند.
تقوی‌نژاد رییس سازمان امور مالیاتی: معافیت آستان قدس شامل مالیات‌های تکلیفی و مالیات بر ارزش افزوده نمی‌شود چرا که بایستی فعالیت‌های اقتصادی شفاف و رقابت‌پذیرتر باشد.

آخرین اخبار