Live.rouhani96.ir | پخش زنده

پیام تشکر رئیس ستاد انتخاباتی حسن روحانی از مردم حماسه ساز اصفهان

رئیس ستاد انتخاباتی روحانی در پیامی از حماسه سازی مردم اصفهان در روز دوشنبه قدردانی کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ستاد روحانی، متن این پیام به شرح زیر است:

نصف جهان برای روحانی سنگ تمام گذاشت. استقبال با شکوه و تاریخی مردم غیور اصفهان از دکتر حسن روحانی حماسه ای ماندگار در تاریخ اصفهان ثبت کرد و ثابت کرد دولت یازدهم همگام با مردم غیرتمند اصفهان 4 سال درخشان را در دیار نصف جهان در عرصه خدمتگذاری سپری کرد.
اینجانب به عنوان رئیس ستاد انتخاباتی دکتر حسن روحانی از همه مردم قهرمان اصفهان، زن و مرد و پیر و جوان که روز گذشته از روحانی محبوب به مهربانی و شکوه هر چه تمامتر استقبال نمودند تشکر میکنم. پذیرایی بی نظیر و تاریخی شما از فرزند ایران اسلامی دکتر حسن روحانی یکی از نقاطع عطف مبارزات انتخاباتی دوازدهمین انتخابات ریاست جمهوری محسوب می شود. همچنین از همه دست اندرکاران پر تلاشی که این گردهمایی بزرگ را موجب شدند قدردانی صمیمانه دارم و از مقامات انتظامی و مسئولین قوای سه گانه که زمینه را برای برپایی این اجتماع عظیم فراهم آوردند سپاسگزاری می کنم.
محمد شریعتمداری
رئیس ستاد انتخاباتی دکتر حسن روحانی

یک پرسش و چند پاسخ

آیا افزایش ١٠٠ درصدی درآمدهای مالیاتی امکانپذیر است؟

علی فاضلی، رئیس اتاق اصناف: واحدها در پرداخت مالیات فعلی مشکلاتی دارند، حالا چگونه برخی‌ها از رشد مالیات به صورت غیرمنطقی حرف می‌زنند.
علی طیب‌نیا، وزیر اقتصاد: اگر مالیات زیاد شود، واحدهای تولیدی کشور را ورشکسته کرده و منجر به توسعه بیکاری در کشور می‌شود.
ابوالفضل روغنی‌گلپایگانی، رئیس کمیسیون صنایع اتاق بازرگانی: بنگاه‌های اقتصادی با رکود دست و پنجه نرم می‌کنند و حتی توانایی پرداخت‌ ۵‌درصد مالیات بیشتر را ندارند.
تقوی‌نژاد رییس سازمان امور مالیاتی: معافیت آستان قدس شامل مالیات‌های تکلیفی و مالیات بر ارزش افزوده نمی‌شود چرا که بایستی فعالیت‌های اقتصادی شفاف و رقابت‌پذیرتر باشد.

آخرین اخبار