Live.rouhani96.ir | پخش زنده

روحانی عاشق ایران است

نزدیک به چهار دهه است که دکتر حسن روحانی را می شناسم.او با خرد،دانش،بینش و مدیریت در کنار عشق به این سرزمین راهی طولانی آمده تا به اینجا رسیده است.همه شما می دانید که پروردگار کائنات را با عدالت خلق کرده است.گالیله گفته بود ، خداوند با ریاضیات جهان را خلق کرده است یعنی حساب و کتاب دارد.من خوب می دانم که روحانی به خودش راست می گوید(ای جان فدای آنکه دلش با زبان یکیست)روحانی سرد و گرم روزگار را چشیده است.او این سرزمین را خالصانه دوست می دارد.یادمان باشد که این مرد قرن حاضر را،زمانه و جهان پیچیده امروز را به خوبی می شناسد.او تاریخ را می شناسد.روحانی خیلی خوب می داند که زمانه عوض شده…!سخن مولانا در گوش من صدا می کند:«سالها بگذشت و این قرن نویی است/ماه آن ماه است آب آن آب نیست».

اکبر عالمی ،‌مدرس و کارشناس سینما و تلویزیون

یک پرسش و چند پاسخ

آیا افزایش ١٠٠ درصدی درآمدهای مالیاتی امکانپذیر است؟

علی فاضلی، رئیس اتاق اصناف: واحدها در پرداخت مالیات فعلی مشکلاتی دارند، حالا چگونه برخی‌ها از رشد مالیات به صورت غیرمنطقی حرف می‌زنند.
علی طیب‌نیا، وزیر اقتصاد: اگر مالیات زیاد شود، واحدهای تولیدی کشور را ورشکسته کرده و منجر به توسعه بیکاری در کشور می‌شود.
ابوالفضل روغنی‌گلپایگانی، رئیس کمیسیون صنایع اتاق بازرگانی: بنگاه‌های اقتصادی با رکود دست و پنجه نرم می‌کنند و حتی توانایی پرداخت‌ ۵‌درصد مالیات بیشتر را ندارند.
تقوی‌نژاد رییس سازمان امور مالیاتی: معافیت آستان قدس شامل مالیات‌های تکلیفی و مالیات بر ارزش افزوده نمی‌شود چرا که بایستی فعالیت‌های اقتصادی شفاف و رقابت‌پذیرتر باشد.

آخرین اخبار