Live.rouhani96.ir | پخش زنده

بیژن بیرنگ،‌ کارگردان وتهیه کننده تلویزیون:

روحانی صبور و آزادی خواه است

بیژن بیرنگ در مورد حضور خود در انتخابات و دلایلش برای رای دادن به حسن روحانی، اظهار داشت: «دکتر روحانی را دوست دارم و یکی از دلایل این دوست داشتن این است که گاهی بی هیچ دلیلی شخصی به دل شما می نشیند و ایشان هم مثل محمد خاتمی به دل من نشسته است».

وی افزود: «دلیل دیگر آن این است که ایشان چشمهای مهربانی دارند.چشم انسان تنها عضوی است که دروغ نمی گوید و من در چشمان ایشان صداقت دیدم.ضمن اینکه ایشان از نظر شخصیتی انشان صادق و با صلابتی هستند.صبور هستند و معتقد به اعتدالند و من هم اعتدال را دوست دارم».
کارگردان سریال«خانه سبز»در ادامه گفت:«دلیل دیگر علاقه من به آقای روحانی این است که ایشان کلید دارند و همه هم می دانیم که هر قفلی که وجود دارد کلیدی هم دارد.شاید در این دوره چهار ساله فرصت برای پیدا کردن خیلی از کلیدها نبود و در چهار سال بعدی این اتفاق می افتد.آزادی خواهی و مهربانی ایشان در کنار برنامه ریزی خوب دولت ایشان آقای روحانی را تبدیل به بهترین کاندیدا می کند.»

بیژن بیرنگ،‌ کارگردان وتهیه کننده تلویزیون

یک پرسش و چند پاسخ

آیا افزایش ١٠٠ درصدی درآمدهای مالیاتی امکانپذیر است؟

علی فاضلی، رئیس اتاق اصناف: واحدها در پرداخت مالیات فعلی مشکلاتی دارند، حالا چگونه برخی‌ها از رشد مالیات به صورت غیرمنطقی حرف می‌زنند.
علی طیب‌نیا، وزیر اقتصاد: اگر مالیات زیاد شود، واحدهای تولیدی کشور را ورشکسته کرده و منجر به توسعه بیکاری در کشور می‌شود.
ابوالفضل روغنی‌گلپایگانی، رئیس کمیسیون صنایع اتاق بازرگانی: بنگاه‌های اقتصادی با رکود دست و پنجه نرم می‌کنند و حتی توانایی پرداخت‌ ۵‌درصد مالیات بیشتر را ندارند.
تقوی‌نژاد رییس سازمان امور مالیاتی: معافیت آستان قدس شامل مالیات‌های تکلیفی و مالیات بر ارزش افزوده نمی‌شود چرا که بایستی فعالیت‌های اقتصادی شفاف و رقابت‌پذیرتر باشد.

آخرین اخبار