Live.rouhani96.ir | پخش زنده

حماسه اردیبهشت

صف طولانی مردم در امیرآباد شمالی برای شرکت در انتخابات

صف طولانی مردم پرشور برای شرکت در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در خیابان کارگر شمالی.

۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۷:۲۹

صف طولانی رای‌دهندگان در حسینیه ارشاد (فیلم)

مردم برای رای دادن در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری  یک صف طولانی در جلوی حسینیه ارشاد تشکیل داده اند.

۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۶:۵۷

حضور بی‌شمار ایرانیان در وین اتریش برای شرکت در انتخابات (فیلم)

در فیلم زیر که یکی از هموطنان ایرانی ساکن اتریش به تحریریه سایت رسمی ستاد روحانی ارسال کرده است صف طولانی مشارکت کنندگان در انتخابات ریاست جمهوری را در این شهر مشاهده می‌کنید. شما نیز می‌توانید تصاویر و فیلم‎های خود را با ما به نشانی nazar@ در شبکه تلگرام ارسال کنید.    

۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۶:۴۲

گزارش تصویری از صف‌های طولانی ایرانیان خارج از کشور برای حضور در انتخابات

هموطنان مقیم خارج از کشور از بامداد امروز به وقت ایران پای صندوق‌های رای رفته و در دوازدهمین دوره انتخابت ریاست جمهوری شرکت کرده اند. تصاویر زیادی از این حضور به تحریریه سایت ستاد روحانی رسیده است که در زیر برخی از آنها را مشاهده می‌کنید. این گزارش به روز می‎شود.    

۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۰

یک پرسش و چند پاسخ

آیا افزایش ١٠٠ درصدی درآمدهای مالیاتی امکانپذیر است؟

علی فاضلی، رئیس اتاق اصناف: واحدها در پرداخت مالیات فعلی مشکلاتی دارند، حالا چگونه برخی‌ها از رشد مالیات به صورت غیرمنطقی حرف می‌زنند.
علی طیب‌نیا، وزیر اقتصاد: اگر مالیات زیاد شود، واحدهای تولیدی کشور را ورشکسته کرده و منجر به توسعه بیکاری در کشور می‌شود.
ابوالفضل روغنی‌گلپایگانی، رئیس کمیسیون صنایع اتاق بازرگانی: بنگاه‌های اقتصادی با رکود دست و پنجه نرم می‌کنند و حتی توانایی پرداخت‌ ۵‌درصد مالیات بیشتر را ندارند.
تقوی‌نژاد رییس سازمان امور مالیاتی: معافیت آستان قدس شامل مالیات‌های تکلیفی و مالیات بر ارزش افزوده نمی‌شود چرا که بایستی فعالیت‌های اقتصادی شفاف و رقابت‌پذیرتر باشد.

آخرین اخبار