Live.rouhani96.ir | پخش زنده

محمد نصیری بیان کرد:

افتخار آفرینی قهرمانان نتیجه حمایت دولت روحانی از ورزش

 

محمد نصیری، پیشکسوت وزنه برداری ایران با بیان اینکه  دولت یازدهم برخلاف دولت های گذشته در بحث ورزش برنامه های اساسی دارد، گفت: بحث حمایت از قهرمانان ملی و توجه به ورزش همگانی از جمله برنامه های ویژه دولت در 4 سال گذشته بود که این حمایت ها با افتخارآفرینی ورزشکاران ایرانی همراه بود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ستاد حسن روحانی؛ نصیری ادامه داد: بها دادن به قهرمانان و پیشکسوتان از جمله کارهای پسندیده ای  دولت یازدهم بود.
وی بیان کرد:  مسعود سلطانی فر، وزیر ورزش و جوانان از محمد بزم آور و اکبر افتخاری از پیشکسوتان رشته های کشتی و فوتبال در روزهای گذشته عیادات کرد و این موضوع نشان دهنده توجه ویژه دولت به پیشکسوتان رشته های مختلف ورزشی است، موضوعی که در دوره های گذشته وجود نداشت و هیچ کس حال پیشکسوتان را نمی پرسید.

نصیری اضافه کرد: انتخاب مسعود سلطانی فر نمونه ای بارز از آگاهی و توجه رئیس جمهور در عرصه ورزش است، فردی که باید پیش از این به عنوان وزیر ورزش مشغول به کار می شد. انتخاب مشاوران ورزشی از جمله محمدرضا داورزنی نیز موضوعی بود که وزیر ورزش در اولویت کاری خود قرار داد، داورزنی مردی است از جنس ورزش که می تواند مشکلات را برطرف کند.
وی ابراز امیدواری کرد: برنامه های دولت یازدهم با ابقاء روحانی ادامه یابد و اهمیت نسبت به این حوزه روز به روز بیشتر شود.

یک پرسش و چند پاسخ

آیا افزایش ١٠٠ درصدی درآمدهای مالیاتی امکانپذیر است؟

علی فاضلی، رئیس اتاق اصناف: واحدها در پرداخت مالیات فعلی مشکلاتی دارند، حالا چگونه برخی‌ها از رشد مالیات به صورت غیرمنطقی حرف می‌زنند.
علی طیب‌نیا، وزیر اقتصاد: اگر مالیات زیاد شود، واحدهای تولیدی کشور را ورشکسته کرده و منجر به توسعه بیکاری در کشور می‌شود.
ابوالفضل روغنی‌گلپایگانی، رئیس کمیسیون صنایع اتاق بازرگانی: بنگاه‌های اقتصادی با رکود دست و پنجه نرم می‌کنند و حتی توانایی پرداخت‌ ۵‌درصد مالیات بیشتر را ندارند.
تقوی‌نژاد رییس سازمان امور مالیاتی: معافیت آستان قدس شامل مالیات‌های تکلیفی و مالیات بر ارزش افزوده نمی‌شود چرا که بایستی فعالیت‌های اقتصادی شفاف و رقابت‌پذیرتر باشد.

آخرین اخبار