Live.rouhani96.ir | پخش زنده

عضو سابق هیات مدیره باشگاه استقلال:

ورزش کشور در دولت روحانی پیشرفت قبل ملاحظه ای داشت

 

 

عضو سابق هیات مدیره باشگاه استقلال با حمایت از حسن روحانی گفت: دوره اول دولت حسن روحانی بیشتر صرف حل مشکلاتی شد که در دولت های پیش به  وجود آمده بود که البته کماکان وجود دارد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ستاد حسن روحانی؛ سید سعید افجه ای با بیان اینکه دولت روحانی هم در روابط بین الملل و رفع تحریم ها و هم در حل مشکلات داخلی و مهار تورم توفیقات زیادی داشت، اظهار کرد: به اعتقاد من برنامه های روحانی به گونه ای است که چهار سال دیگر هم کشور به وجود او نیازمند است و من با تمام احترامی که برای سایر کاندیداها قائلم اما روحانی را شایسته تر می دانم.

عضو سابق هیات مدیره باشگاه استقلال درباره عملکرد دولت در زمینه ورزش گفت: در مدتی که آقای سلطانی فر سکان وزارت ورزش را در دست گرفته اند شاهد تحول خوبی در این وزارتخانه بوده ایم که شاید یکی از دلایل موفقیت ایشان تجربه بالای اجرایی و دانش و آگاهی ایشان از رشته های مختلف ورزشی باشد.

وی خاطرنشان کرد: جمع بندی عملکرد 4 ساله دولت نشان می دهد ورزش کشور پیشرفت قابل ملاحظه ای داشته است و به هیچ عنوان نمی توان این موفقیت ها را نادیده گرفت.

یک پرسش و چند پاسخ

آیا افزایش ١٠٠ درصدی درآمدهای مالیاتی امکانپذیر است؟

علی فاضلی، رئیس اتاق اصناف: واحدها در پرداخت مالیات فعلی مشکلاتی دارند، حالا چگونه برخی‌ها از رشد مالیات به صورت غیرمنطقی حرف می‌زنند.
علی طیب‌نیا، وزیر اقتصاد: اگر مالیات زیاد شود، واحدهای تولیدی کشور را ورشکسته کرده و منجر به توسعه بیکاری در کشور می‌شود.
ابوالفضل روغنی‌گلپایگانی، رئیس کمیسیون صنایع اتاق بازرگانی: بنگاه‌های اقتصادی با رکود دست و پنجه نرم می‌کنند و حتی توانایی پرداخت‌ ۵‌درصد مالیات بیشتر را ندارند.
تقوی‌نژاد رییس سازمان امور مالیاتی: معافیت آستان قدس شامل مالیات‌های تکلیفی و مالیات بر ارزش افزوده نمی‌شود چرا که بایستی فعالیت‌های اقتصادی شفاف و رقابت‌پذیرتر باشد.

آخرین اخبار