Live.rouhani96.ir | پخش زنده

امیر سرخوش:

ارتباط ورزشی ما با سایر کشورها در دولت روحانی زیاد شد

امیر سرخوش، قهرمان اسنوکر ایران و جهان حضور و اقدامات دولت حسن روحانی را مثبت ارزیابی کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ستاد حسن روحانی؛ سرخوش ابراز کرد: رزومه فعالیت های ایشان در این 4 سال گویای همه چیز است.  به نظر من مهار تورم افسارگسیخته یکی از دستاوردهای دولت یازدهم است که کاملا می توان آن را حس کرد و نیازی به آمار و ارقام نیست. البته این موضوع تنها امتیاز مثبت این دولت نیست بلکه نقطه عطف دستاوردهای آن توافق برجام و رفع تحریم ها است، به طوری که پس از این اتفاق ارتباط ما با دیگر کشورها بهبود پیدا کرد و امنیت بیشتر شد.

وی تاکید کرد: تثبیت قیمت ارز و خیلی از مسائل دیگر وجود دارد که من را مجاب کرده است در انتخابات پیش رو به حسن روحانی رای بدهم.

سرخوش با بیان این که دولت در ورزش هم به خوبی عمل کرده است، اظهارداشت: همین که دولت بودجه وزارت ورزش را بیشتر از همه حوزه ها افزایش داده نشان از توجه به ورزش است. ارتباطات ورزشی ما هم با سایر کشورها افزایش داشته و میزبانی ها در کنار آن بیشتر شده است.

وی افزود: حمایت از قهرمانان و افزایش بودجه فدراسیون ها نیز از نکات مثبت وزارت ورزش است. امیدوارم با ابقای دولت فعلی، این حمایت ها از ورزش بیشتر شود.

یک پرسش و چند پاسخ

آیا افزایش ١٠٠ درصدی درآمدهای مالیاتی امکانپذیر است؟

علی فاضلی، رئیس اتاق اصناف: واحدها در پرداخت مالیات فعلی مشکلاتی دارند، حالا چگونه برخی‌ها از رشد مالیات به صورت غیرمنطقی حرف می‌زنند.
علی طیب‌نیا، وزیر اقتصاد: اگر مالیات زیاد شود، واحدهای تولیدی کشور را ورشکسته کرده و منجر به توسعه بیکاری در کشور می‌شود.
ابوالفضل روغنی‌گلپایگانی، رئیس کمیسیون صنایع اتاق بازرگانی: بنگاه‌های اقتصادی با رکود دست و پنجه نرم می‌کنند و حتی توانایی پرداخت‌ ۵‌درصد مالیات بیشتر را ندارند.
تقوی‌نژاد رییس سازمان امور مالیاتی: معافیت آستان قدس شامل مالیات‌های تکلیفی و مالیات بر ارزش افزوده نمی‌شود چرا که بایستی فعالیت‌های اقتصادی شفاف و رقابت‌پذیرتر باشد.

آخرین اخبار