Live.rouhani96.ir | پخش زنده

قهرمان دوچرخه سواری آسیا:

دولت تدبیر و امید بودجه فدراسیون ها را به صورت منطقی توزیع کرد

حسین عسگری، قهرمان دوچرخه سواری آسیا با بیان اینکه حمایت من از روحانی به دلیل شخصیت مثبت ایشان است، اظهار کرد: تاثیر مثبت دولت یازدهم را در زندگی شخصی ام احساس می کنم به طوری که شرایط کشور نسبت به 4 سال گذشته مساعد است و این را باید مدیون تلاش های دولت تدبیر و امید بدانیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ستاد حسن ورحانی؛ وی ادامه داد: در دولت گذشته افزایش تورم لحظه ای بود و متاسفانه رشد بالای آن بر زندگی مردم تاثیر بسیار بدی داشت. حمایت من از دولت تدبیر و امید به دلیل وضعیت کنونی است و قطعا این حمایت را ادامه خواهم داد.

عسگری بیان کرد: خوشبختانه در  سال های ریاست جمهوری حسن روحانی وضعیت اقتصادی کشور و مردم نسبت به گذشته بهتر شده و این به دلیل پیگیری های ویژه رئیس جمهور و تیمش نسبت به اقتصاد کشور است.

قهرمان دوچرخه سواری آسیا اضافه کرد: در دولت تدبیر و امید و در حوزه ورزش طرح های بسیاری به بهره برداری رسید، طرح هایی که سال ها از کلنگ زنی آن می گذشت و دولت یازدهم اختصاص بودجه مورد نیاز موجب شد تا این طرح ها به بهره برداری برسد.

عسگری مشکلات مالی را از جمله دغدغه های اصلی فدراسیون های ورزشی دانست و گفت:  با تلاش ها و پیگیری های مسعود سلطانی فر، وزیر ورزش بودجه به صورت منطقی بین فدراسیون ها توزیع شد و در حالی که 90 درصد از فدراسیون های ورزش ما مشکلات مالی داشتند، این مشکلات به حداقل رسید.

یک پرسش و چند پاسخ

آیا افزایش ١٠٠ درصدی درآمدهای مالیاتی امکانپذیر است؟

علی فاضلی، رئیس اتاق اصناف: واحدها در پرداخت مالیات فعلی مشکلاتی دارند، حالا چگونه برخی‌ها از رشد مالیات به صورت غیرمنطقی حرف می‌زنند.
علی طیب‌نیا، وزیر اقتصاد: اگر مالیات زیاد شود، واحدهای تولیدی کشور را ورشکسته کرده و منجر به توسعه بیکاری در کشور می‌شود.
ابوالفضل روغنی‌گلپایگانی، رئیس کمیسیون صنایع اتاق بازرگانی: بنگاه‌های اقتصادی با رکود دست و پنجه نرم می‌کنند و حتی توانایی پرداخت‌ ۵‌درصد مالیات بیشتر را ندارند.
تقوی‌نژاد رییس سازمان امور مالیاتی: معافیت آستان قدس شامل مالیات‌های تکلیفی و مالیات بر ارزش افزوده نمی‌شود چرا که بایستی فعالیت‌های اقتصادی شفاف و رقابت‌پذیرتر باشد.

آخرین اخبار