Live.rouhani96.ir | پخش زنده

قهرمان سابق آسیا و مربی سابق تیم ملی جودو:

با انتخاب روحانی روند بهبود وضعیت کشور و ورزش را ادامه دهیم

مسعود حاجی آخوندزاده، قهرمان سابق آسیا و مربی سابق تیم ملی جودو، یکی از حامیان حسن روحانی در انتخابات پیش رو بیان کرد: کارنامه دولت در چهار سال گذشته موفقیت آمیز است و نمی توان تلاش ها و کارهایی که دولت در چهار سال گذشته انجام داده را نادیده گرفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ستاد حسن روحانی؛ وی ادامه داد: اختصاص بخشی از مالیات ارزش افزوده به بودجه ورزش، کار بسیار ارزشمند دولت روحانی است که می تواند به توسعه ورزش و امکانات آن کمک شایانی کند و امیدوارم این توجهات ادامه پیدا کند.

حاجی آخوندزاده تصریح کرد: پیشتر در جامعه ما به ورزش مانند یک کالای لوکس نگاه می شد و هر وقت می خواستند بودجه نهادی را کم کنند، ابتدا به سراغ ورزش می آمدند اما حالا می بینیم که این دولت به اهمیت ورزش آگاهی دارد و به همین دلیل بودجه آن را افزایش قابل ملاحظه ای داده است. این دولت می داند ورزش چقدر در نشاط و شادابی و سالم سازی یک جامعه تاثیر گذار است.

قهرمان سابق آسیا و مربی سابق تیم ملی جودو با بیان این که عملکرد دولت در بخش های دیگر هم قابل تقدیر است، گفت: در اقتصاد و همچنین روابط سیاسی با کشورهای جهان نیز دولت به خوبی عمل کرده و روندی را که در پیش گرفته امیدبخش است. من از ایشان حمایت می کنم و با انتخاب روحانی با امیدوارم که با انتخاب حسن روحانی برای چهار سال آینده این روند ادامه داشته باشد.

یک پرسش و چند پاسخ

آیا افزایش ١٠٠ درصدی درآمدهای مالیاتی امکانپذیر است؟

علی فاضلی، رئیس اتاق اصناف: واحدها در پرداخت مالیات فعلی مشکلاتی دارند، حالا چگونه برخی‌ها از رشد مالیات به صورت غیرمنطقی حرف می‌زنند.
علی طیب‌نیا، وزیر اقتصاد: اگر مالیات زیاد شود، واحدهای تولیدی کشور را ورشکسته کرده و منجر به توسعه بیکاری در کشور می‌شود.
ابوالفضل روغنی‌گلپایگانی، رئیس کمیسیون صنایع اتاق بازرگانی: بنگاه‌های اقتصادی با رکود دست و پنجه نرم می‌کنند و حتی توانایی پرداخت‌ ۵‌درصد مالیات بیشتر را ندارند.
تقوی‌نژاد رییس سازمان امور مالیاتی: معافیت آستان قدس شامل مالیات‌های تکلیفی و مالیات بر ارزش افزوده نمی‌شود چرا که بایستی فعالیت‌های اقتصادی شفاف و رقابت‌پذیرتر باشد.

آخرین اخبار