Live.rouhani96.ir | پخش زنده

ملی پوش سابق والیبال و مدیر تیم های ملی؛

پروژه های ورزشی پس از سال ها در دولت روحانی به بهره برداری رسید

امیر حسین منظمی، ملی پوش سابق والیبال و مدیر تیم های ملی، درباره حمایت خود از حسن روحانی گفت: من آدم سیاسی نیستم و نمی توانم در مسائل سیاسی دولت نظر بدهم اما در مورد ورزش می توانم بگویم همه چیز خوب پیش رفته است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ستاد حسن روحانی؛ وی با بیان اینکه دولت در این چهار سال با وجود مشکلات مالی و بودجه ای، در حد مطلوب بودجه فدراسیون ها را فراهم کرد، گفت: در بحث زیرساخت ها هم دولت تصمیم گرفت تا اتمام پروژه های نیمه تمامی که از سال ها قبل و در دولت های پیشین فقط کلنگ زنی شده بود و درصد کمی پیشرفت داشت پروژه تازه ای را آغاز نکنند که به نظر من کار بسیار عاقانه ای بود.

منظمی عنوان کرد: در این چندین پروژه بزرگ و کوچک به بهره برداری رسید و امیدوارم با کار بزرگ دیگری که دولت انجام داده و آن افزایش بودجه ورزش کشور است، این طرح ها با شتاب بیشتری کامل شود و به بهره برداری برسد. در مجموع من عملکرد دولت را موفقیت آمیز می دانم.

وی در خصوص عملکرد دولت در سایر زمینه ها گفت: دولت در زمینه اقتصاد هم خوب عمل کرده است، همچنین از نظر من برجام توافق بسیار خوبی بود که بر سطوح و نهادهای زیادی اثر مطلوب گذاشت. در حوزه ورزش هم باعث شد ارتباط ما با سایر کشورها بهبود پیدا کند.

یک پرسش و چند پاسخ

آیا افزایش ١٠٠ درصدی درآمدهای مالیاتی امکانپذیر است؟

علی فاضلی، رئیس اتاق اصناف: واحدها در پرداخت مالیات فعلی مشکلاتی دارند، حالا چگونه برخی‌ها از رشد مالیات به صورت غیرمنطقی حرف می‌زنند.
علی طیب‌نیا، وزیر اقتصاد: اگر مالیات زیاد شود، واحدهای تولیدی کشور را ورشکسته کرده و منجر به توسعه بیکاری در کشور می‌شود.
ابوالفضل روغنی‌گلپایگانی، رئیس کمیسیون صنایع اتاق بازرگانی: بنگاه‌های اقتصادی با رکود دست و پنجه نرم می‌کنند و حتی توانایی پرداخت‌ ۵‌درصد مالیات بیشتر را ندارند.
تقوی‌نژاد رییس سازمان امور مالیاتی: معافیت آستان قدس شامل مالیات‌های تکلیفی و مالیات بر ارزش افزوده نمی‌شود چرا که بایستی فعالیت‌های اقتصادی شفاف و رقابت‌پذیرتر باشد.

آخرین اخبار