Live.rouhani96.ir | پخش زنده

دروازه‌بان تیم‌ملی هندبال:

در دولت روحانی رفتار سایر کشورها با ایرانی ها بهتر شد

سعید برخورداری، دروازه‌بان تیم‌ملی هندبال با حمایت از حسن روحانی گفت: شرایط موجود موجب شد تا از رئیس جمهور فعلی حمایت کنم، چراکه در دولت یازدهم ثبات بر بخش های مختلف حاکم بود در حالی که در دولت قبلی چنین نبود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ستاد حسن روحانی؛ وی افزود: به عنوان یک ورزشکار تقاضا دارم که این ثبات ادامه یابد و عقب افتادگی های موجود که مربوط به 4 سال گذشته است، جبران شود. 4 سال زمان کافی برای تحول نبود و روحانی به 4 سال دیگر زمان نیاز دارد تا کشور را به جایگاهی که در نظر دارد، برساند و برنامه های خود را پیاده کند.

برخورداری اعلام کرد: ساده ترین موضوعی که برای ما ورزشکاران ملموس است، نوع برخورد کشورهای دیگر با ایرانی ها است. ما در طول سال سفرهای زیادی به کشورهای مختلف داریم و در 4 سال اخیر شیوه برخورد کشورهای دیگر با ورزشکاران ایرانی بهتر شده و این موضوع نشان دهنده دیپلماسی دولت یازدهم و ارتباط دوستانه با سایر کشورهاست.

دروازه بان تیم ملی هندبال بیان کرد: در دولت دهم اوضاع سیاسی کشور بسیار خراب بود و ما کاملا گوشه گیر شدیم. علاوه بر آن، تورم بسیار بالا بود و شاهد افزایش لحظه ای قیمت ها بودیم، اما در 4 سال گذشته ثبات تورم کمک بسیاری به وضعیت معیشت مردم کرد و امیدواریم با تداوم حضور دولت تدبیر و امید این روند ادامه یابد و شرایط روز به روز بهتر شود.

یک پرسش و چند پاسخ

آیا افزایش ١٠٠ درصدی درآمدهای مالیاتی امکانپذیر است؟

علی فاضلی، رئیس اتاق اصناف: واحدها در پرداخت مالیات فعلی مشکلاتی دارند، حالا چگونه برخی‌ها از رشد مالیات به صورت غیرمنطقی حرف می‌زنند.
علی طیب‌نیا، وزیر اقتصاد: اگر مالیات زیاد شود، واحدهای تولیدی کشور را ورشکسته کرده و منجر به توسعه بیکاری در کشور می‌شود.
ابوالفضل روغنی‌گلپایگانی، رئیس کمیسیون صنایع اتاق بازرگانی: بنگاه‌های اقتصادی با رکود دست و پنجه نرم می‌کنند و حتی توانایی پرداخت‌ ۵‌درصد مالیات بیشتر را ندارند.
تقوی‌نژاد رییس سازمان امور مالیاتی: معافیت آستان قدس شامل مالیات‌های تکلیفی و مالیات بر ارزش افزوده نمی‌شود چرا که بایستی فعالیت‌های اقتصادی شفاف و رقابت‌پذیرتر باشد.

آخرین اخبار