Live.rouhani96.ir | پخش زنده

ملی پوش دوچرخه سواری و المپیکی کشور:

با افزایش بودجه ای که دولت در نظر گرفت، اوضاع ورزش بهتر می شود

آروین معظمی گودرزی، ملی پوش دوچرخه سواری و المپیکی کشورمان با حمایت از حسن روحانی در انتخابات پیش رو گفت: عملکرد دولت روحانی بخصوص در حوزه ورزش بسیار عالی بود. نسبت به شرایط دولت قبل خیلی بهتر شد و فکر می کنم با افزایش بودجه ای که دولت برای بخش ورزش در نظر گرفت اوضاع بهتر هم خواهد شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ستاد حسن روحانی؛ وی با بیان اینکه از نظر اقتصادی هم کار دولت خوب بود، ادامه داد: مهار تورم و تک رقمی کردن آن کار بزرگی بود که دولت انجام داد. حتی توانست نرخ ارز را ثابت نگه دارد. این کار در شرایطی انجام شد که به دلیل تحریم هایی که از دولت قبل علیه ایران به وجود آمده بود نرخ ارز سیر صعودی داشت و اگر دولت جلوی آن را نمی گرفت شاید الان دلار به 10هزار تومان هم رسیده بود.

وی با اعلام اینکه برخی ها کاندیداها وعده های توخالی به مردم می دهند، گفت: قول هایی که می دهند اصلا منطقی نیست و بیشتر عوامفریبانه است. دیدیم که دولت قبل هم یارانه را پرداخت کرد اما در کنار آن تورم را 40 درصد بالا برد که این مساله باعث شکنندگی اقتصاد کشور شد. بنابراین کاندیداها باید قول هایی به مردم بدهند که منطقی باشد.

دوچرخه سوار المپیکی کشورمان با اشاره به این که برجام نقطه درخشان کارنامه دولت است، عنوان کرد: ما به روابط با جهان احتیاج داریم. آقای روحانی کار تحسین برانگیزی انجام داد و با دنیا مصالحه کرد. برجام دستاوردهای بزرگی برای کشور ما بود و امیدوارم این روند ادامه داشته باشد.

 

یک پرسش و چند پاسخ

آیا افزایش ١٠٠ درصدی درآمدهای مالیاتی امکانپذیر است؟

علی فاضلی، رئیس اتاق اصناف: واحدها در پرداخت مالیات فعلی مشکلاتی دارند، حالا چگونه برخی‌ها از رشد مالیات به صورت غیرمنطقی حرف می‌زنند.
علی طیب‌نیا، وزیر اقتصاد: اگر مالیات زیاد شود، واحدهای تولیدی کشور را ورشکسته کرده و منجر به توسعه بیکاری در کشور می‌شود.
ابوالفضل روغنی‌گلپایگانی، رئیس کمیسیون صنایع اتاق بازرگانی: بنگاه‌های اقتصادی با رکود دست و پنجه نرم می‌کنند و حتی توانایی پرداخت‌ ۵‌درصد مالیات بیشتر را ندارند.
تقوی‌نژاد رییس سازمان امور مالیاتی: معافیت آستان قدس شامل مالیات‌های تکلیفی و مالیات بر ارزش افزوده نمی‌شود چرا که بایستی فعالیت‌های اقتصادی شفاف و رقابت‌پذیرتر باشد.

آخرین اخبار