Live.rouhani96.ir | پخش زنده

پیشکسوت کشتی و سفیر محیط زیست:

مهمترین دستاورد ورزشی دولت یازدهم جدایی سیاست از ورزش بود

ابراهیم جوادی، پیشکسوت کشتی و سفیر محیط زیست گفت: متاسفانه در دولت گذشته به دلیل سیاست های اشتباه، روابط کشورمان با دنیا کاملا تیره و تار شد؛ اما در دولت یازدهم این موضوع برطرف شد. در دولت دهم اکثر تیم های ملی و باشگاهی ما به همین دلیل اجازه اعزام به کشورهای دیگر را نداشتند و یا کشورهای دیگر احترام ورزشکاران ایرانی را حفظ نمی کردند اما در دولت یازدهم مشکلاتی از این دست برطرف شد.

پیشکسوت کشتی اضافه کرد: متاسفانه در دولت دهم کشورهای دیگر برای برگزاری مسابقات به ایران نمی آمدند چرا که تصویر خوبی از ایران در ذهن آنها وجود نداشت اما این موضوع در دولت یازدهم برطرف شد که آخرین نمونه آن حضور تیم ملی کشتی آمریکا در ایران بود و بازتاب زیادی در جهان داشت.

وی مهمترین دستاورد دولت یازدهم در حوزه ورزش را جدا کردن سیاست از ورزش دانست و گفت: این موضوع موجب شد تا حداقل در حوزه ورزش نگاه مثبتی از مردم ایران در ذهن جهانیان ایجاد شود.

وی مهمترین دستاورد دولت یازدهم را در حوزه سیاست توافق بین المللی برجام عنوان کرد و افزود: خوشبختانه در ماه های گذشته اتفاقات خوبی برای کشور افتاد، با لغو تحریم ها مشکلات در حوزه های مختلف تا حدود زیادی برطرف شد و این امید وجود دارد که با انتخاب مجدد حسن روحانی وضعیت موجود تداوم یابد.

 

یک پرسش و چند پاسخ

آیا افزایش ١٠٠ درصدی درآمدهای مالیاتی امکانپذیر است؟

علی فاضلی، رئیس اتاق اصناف: واحدها در پرداخت مالیات فعلی مشکلاتی دارند، حالا چگونه برخی‌ها از رشد مالیات به صورت غیرمنطقی حرف می‌زنند.
علی طیب‌نیا، وزیر اقتصاد: اگر مالیات زیاد شود، واحدهای تولیدی کشور را ورشکسته کرده و منجر به توسعه بیکاری در کشور می‌شود.
ابوالفضل روغنی‌گلپایگانی، رئیس کمیسیون صنایع اتاق بازرگانی: بنگاه‌های اقتصادی با رکود دست و پنجه نرم می‌کنند و حتی توانایی پرداخت‌ ۵‌درصد مالیات بیشتر را ندارند.
تقوی‌نژاد رییس سازمان امور مالیاتی: معافیت آستان قدس شامل مالیات‌های تکلیفی و مالیات بر ارزش افزوده نمی‌شود چرا که بایستی فعالیت‌های اقتصادی شفاف و رقابت‌پذیرتر باشد.

آخرین اخبار