Live.rouhani96.ir | پخش زنده

رخشان بني‌اعتماد:

با واقع‌بيني به روحاني راي مي‌دهم

رخشان بني‌اعتماد اعلام کرد در انتخابات پيش رو به حسن روحاني راي مي‌دهد. وي در اين خصوص نوشت: به حسن روحاني راي مي‌دهم، نه با دلخوري و نارضايتي از عملکرد چهارسال دور اول و نه با خوش‌باوري باغ و گلستان شدن مملکت در چهار سال دور دوم.

به حسن روحاني راي مي‌دهم با باور به اين حقيقت تلخ که ظرفيت تغيير و اصلاح در جامعه‌اي اين‌چنيني، فاصله‌اي دور از مطالبات ملت دارد. شرايطي که موانع و محدوديت و دسيسه‌هاي داخلي آن بيش از فشارهاي خارجي، هر آن که نخواهد سوار بر موج مردم‌فريبي و شعار، دولتش را به سرآرد، در منگنه قرار مي‌دهد و دستاوردهايش را به باد مي‌سپارد. به حسن روحاني راي مي‌دهم بي‌آنکه متوهم باشم در طول چهارسال آينده، داراي چنان کارنامه درخشاني خواهد بود که معضلات ريشه‌دار و ساختاري اين جامعه حل شده باشد. به حسن روحاني با واقع‌بيني کامل از درک شرايط موجود راي مي‌دهم.

 

یک پرسش و چند پاسخ

آیا افزایش ١٠٠ درصدی درآمدهای مالیاتی امکانپذیر است؟

علی فاضلی، رئیس اتاق اصناف: واحدها در پرداخت مالیات فعلی مشکلاتی دارند، حالا چگونه برخی‌ها از رشد مالیات به صورت غیرمنطقی حرف می‌زنند.
علی طیب‌نیا، وزیر اقتصاد: اگر مالیات زیاد شود، واحدهای تولیدی کشور را ورشکسته کرده و منجر به توسعه بیکاری در کشور می‌شود.
ابوالفضل روغنی‌گلپایگانی، رئیس کمیسیون صنایع اتاق بازرگانی: بنگاه‌های اقتصادی با رکود دست و پنجه نرم می‌کنند و حتی توانایی پرداخت‌ ۵‌درصد مالیات بیشتر را ندارند.
تقوی‌نژاد رییس سازمان امور مالیاتی: معافیت آستان قدس شامل مالیات‌های تکلیفی و مالیات بر ارزش افزوده نمی‌شود چرا که بایستی فعالیت‌های اقتصادی شفاف و رقابت‌پذیرتر باشد.

آخرین اخبار