Live.rouhani96.ir | پخش زنده

اینفوگرافی

رتبه اول ایران در شاخص رقابت پذیری قیمت برای گردشگری

در دولت روحانی ایران کشور نخست جهان در شاخص رقابت پذیری قیمت برای گردشگری شد. در اینفوگرافی زیر می‌توانید مقایسه رتبه ایران با کشورهای ترکیه، ایتالیا، کانادا، یونان، آمریکا، فرانسه را مشاهده کنید.

۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۴

دولت روحانی برای دریاچه امام چه کرد؟

در دوره 4 ساله اول دولت دکتر حسن روحانی بیش از یک هزار میلیارد تومان برای احیای دریاچه ارومیه هزینه شده است. در اینفوگرافی زیر عملکرد دولت تدبیر و امید را در این زمینه مشاهده می‌کنید.

۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۳

اگر یارانه ۲۵۰ هزار تومان شود چه اتفاقاتی می افتد؟

در اینفوگرافی زیر مشخص شده است اگر یارانه هر ایرانی ۲۵۰ هزار تومان شود چه اتفاقی رخ خواهد داد.

۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۲

دولت حسن روحانی برای روستائیان چه کرد؟ 

در اینفوگرافی زیر نشان داده شده است که دولت حسن روحانی برای روستائیان چه کرد. برای مشاهده تصاویر با کیفیت بالا بر روی عکس کلیلک کنید.    

۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۶

تعداد پیام های صادره و وارده سوئیفت بانک مرکزی قبل و بعد از تحریمها

با تصویب برجام تحریم‌هایی نیر برداشته شده که از جمله آنها می توان به برقراری مجدد ارتباط بانک های ایرانی به شبکه بین المللی سوئیفت اشاره کرد. در زیر اینفوگرافی در خصوص تعداد پیام های صادره و وارده سوئیفت بانک مرکزی قبل و بعد از تحریمها آورده شده است.

۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۰

رشد شاخص بورس در دولت روحانی

در اینفوگرافی زیر روند رشد شاخص بورس را طی سال‌های 2009 تا 2016 مشاهده می‌کنید.

۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۷

اتصال ۵ مرکز استان به شبکه ریلی

بهره برداری از ابر پروژه اتصال ۵ مرکز استان گیلان، همدان، کردستان، کرمانشاه و آذربایجان غربی به شبکه ریلی با اتصال ریلی همدان آغاز شد. ۴ مرکز استان دیگر طی ۳ ماه آینده به ریل می پیوندند.

۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۰

افزایش درآمد در دولت یازدهم بیشتر از افزایش قیمت‌ها بوده است

حجت الاسلام رئیسی می‌گویند فقر در این دولت زیادتر شده است اما نمودار زیر نشان می‌دهد که علی رغم افزایش هزینه خانوارها بعد از هدفمندی یارانه‌ها، از سال 93 درآمد خانوار به تدریج افزایش یافته و اندکی بیش از هزینه شد.

۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۸

جمعیت بهره مند از آب شرب پایدار از سال 85 تا 95

در اینفوگرافی زیر مقایسه‌ای از عملکرد آبرسانی روستایی از  سال 85 تا 95 برحسب تعداد جمعیت بهره مند شده از آب شرب پایدار را مشاهده می‌کنید.

۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۴

بازگشایی بنگاه‌های اقتصادی در دولت یازدهم

دروغ بزرگ تعطیلی بنگاه ها در دولت یازدهم! 12 هزار بنگاه در دولت قبل تعطیل شد و این روندی که از قبل شروع شد 5 هزار بنگاه را هم در این دولت تعطیل کرد ولی 5هزار بنگاه هم در این دولت احیا شد.

۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۱

یک پرسش و چند پاسخ

آیا افزایش ١٠٠ درصدی درآمدهای مالیاتی امکانپذیر است؟

علی فاضلی، رئیس اتاق اصناف: واحدها در پرداخت مالیات فعلی مشکلاتی دارند، حالا چگونه برخی‌ها از رشد مالیات به صورت غیرمنطقی حرف می‌زنند.
علی طیب‌نیا، وزیر اقتصاد: اگر مالیات زیاد شود، واحدهای تولیدی کشور را ورشکسته کرده و منجر به توسعه بیکاری در کشور می‌شود.
ابوالفضل روغنی‌گلپایگانی، رئیس کمیسیون صنایع اتاق بازرگانی: بنگاه‌های اقتصادی با رکود دست و پنجه نرم می‌کنند و حتی توانایی پرداخت‌ ۵‌درصد مالیات بیشتر را ندارند.
تقوی‌نژاد رییس سازمان امور مالیاتی: معافیت آستان قدس شامل مالیات‌های تکلیفی و مالیات بر ارزش افزوده نمی‌شود چرا که بایستی فعالیت‌های اقتصادی شفاف و رقابت‌پذیرتر باشد.

آخرین اخبار