Live.rouhani96.ir | پخش زنده

ویدئو

صف طولانی مردم در امیرآباد شمالی برای شرکت در انتخابات

صف طولانی مردم پرشور برای شرکت در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در خیابان کارگر شمالی.

۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۷:۲۹

صف طولانی رای‌دهندگان در حسینیه ارشاد (فیلم)

مردم برای رای دادن در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری  یک صف طولانی در جلوی حسینیه ارشاد تشکیل داده اند.

۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۶:۵۷

حضور بی‌شمار ایرانیان در وین اتریش برای شرکت در انتخابات (فیلم)

در فیلم زیر که یکی از هموطنان ایرانی ساکن اتریش به تحریریه سایت رسمی ستاد روحانی ارسال کرده است صف طولانی مشارکت کنندگان در انتخابات ریاست جمهوری را در این شهر مشاهده می‌کنید. شما نیز می‌توانید تصاویر و فیلم‎های خود را با ما به نشانی nazar@ در شبکه تلگرام ارسال کنید.    

۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۶:۴۲

توضیح حجت اشرف‌زاده در خصوص اجرا نشدن ترانه دوباره ایران در مشهد

حجت اشرف زاده درباره دلیل اجرا نشدن ترانه “دوباره ایران” در مشهد و سوء استفاده انتخاباتی برخی رسانه‎ها از این امر توضیحاتی ارایه داده است که در زیر مشاهده می‌کنید.  

۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۲۰:۰۵

پیام تصویری دکتر محمدجواد ظریف برای مشارکت حداکثری در انتخابات96

دکتر محمدجواد ظریف در پیامی ویدیویی از  همه ایرانیان برای مشارکت حداکثری در انتخابات96 دعوت کرده است.    

۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۷:۳۴

گزارش ویدیوئی از حاشیه سخنان حسن روحانی در مشهدمقدس

امروز چهارشنبه 27 اردیبهشت 1395 حسن روحانی در آخرین روز از تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری در جمع مردم مشهد و در ورزشگاه تختی این شهر به سخنرانی پرداخت. در زیر بخش هایی از ویدیوهای مرتبط با این سخنرانی را مشاهده می‌کنید. هم‌زمان می‌توانید این برنامه را به صورت مستقیم از پخش زنده وبسایت ستاد روحانی […]

۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۶:۵۴

مستند کامل و بدون سانسور “وضعیت سفید”

مستند کامل و بدون سانسور “وضعیت سفید” با صحبت‌هایی از دکتر حسن روحانی، حجت الاسلام ناطق نوری، دکتر محمدجواد ظریف، دکتر حسن قاضی‌زاده هاشمی و …. را در ویدیوی زیر ببینید.

۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۱

دکتر مصطفی ملکیان با انتشار پیامی تصویری از روحانی حمایت کرد

استاد مصطفی ملکیان، روشنفکر و فیلسوف اخلاق، برای شرکت در انتخابات و رای به دکتر حسن روحانی پیامی ویدیویی را منتظر کرد. استاد ملکیان در پیام تصویری خود آورد:«من از منظر اخلاقی، هم شرکت در انتخابات را و هم رای به دکتر روحانی را، «وظیفه اخلاقی» خودم می دانم.»

۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۳

حسن خمینی: امیدواریم در این روز سرنوشت سالها و دهه های کشور خودمان را رقم بزنیم

پیام ویدیویی آیت‌الله سیدحسن خمینی در حمایت از دکتر روحانی

 یادگار گرامی امام،  سید حسن خمینی در پیامی ویدیویی در خصوص انتخابات ریاست جمهوری از  دکتر حسن روحانی در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری حمایت کردند. در فیلم زیر  می‌توانید صحبت‌های ایشان را مشاهده کنید.

۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۸:۳۲

صحبت‌های اعجاب انگیز دکتر ظریف در پارلمان اروپا

خروش غيرت و صلابت ايراني در پارلمان اروپا. آيا مي خواهيد به جاي اين مرد، امثال سعيد جليلي از طرف ملت ايران در دنيا حرف بزنند؟ جمعه پاي صندوق بياييد و ظريف را ابقا كنيد.

۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۷:۰۴

یک پرسش و چند پاسخ

آیا افزایش ١٠٠ درصدی درآمدهای مالیاتی امکانپذیر است؟

علی فاضلی، رئیس اتاق اصناف: واحدها در پرداخت مالیات فعلی مشکلاتی دارند، حالا چگونه برخی‌ها از رشد مالیات به صورت غیرمنطقی حرف می‌زنند.
علی طیب‌نیا، وزیر اقتصاد: اگر مالیات زیاد شود، واحدهای تولیدی کشور را ورشکسته کرده و منجر به توسعه بیکاری در کشور می‌شود.
ابوالفضل روغنی‌گلپایگانی، رئیس کمیسیون صنایع اتاق بازرگانی: بنگاه‌های اقتصادی با رکود دست و پنجه نرم می‌کنند و حتی توانایی پرداخت‌ ۵‌درصد مالیات بیشتر را ندارند.
تقوی‌نژاد رییس سازمان امور مالیاتی: معافیت آستان قدس شامل مالیات‌های تکلیفی و مالیات بر ارزش افزوده نمی‌شود چرا که بایستی فعالیت‌های اقتصادی شفاف و رقابت‌پذیرتر باشد.

آخرین اخبار